Асен Василев: Депутатите с по-кратка ваканция заради бюджета

27.11.2021 / 12:42 2

снимка Булфото

Тази година депутатите ще имат по-кратка ваканция, тъй като държавния бюджет за следващата година трябва да се приеме в края на януари. Това заяви съпредседателят на „Продължаваме промяната“ Асен Василев по време на коалиционните разговори.

Според него не само Народното събрание ще бъде с редуцирани почивки покрай празниците, но и служителите в Министерството на финансите, предаде frognews.bg.

Василев посочи, че Министерският съвет ще има нова структура, което ще забави изготвянето на бюджета.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
0
1
Чичкото (преди 4 години)
Рейтинг: 81735 | Одобрение: -4765
Депутатите още не са се заклели а вече за отпуски говорим Колкото почиват работниците толкова и те Да не са богоизбрани Ние ги избрахме
Истината преди всичко
0
1
Радостин (преди 4 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Депутатите сега ги избрахме и трябва да работят както всички. След 8 месеца им се полага отпуск. НИКАКВА ВАКАНЦИЯ ! 
Всеки да си получи заслуженото !

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама