Атанас Зехиров подписа предварителен договор с Черно море

01.06.2017 / 10:09 3

Атанас Зехиров подписа предварителен договор с Черно море днес сутринта. Бранителят бе на "Тича" и се договори с варненци за личните си условия, а на по-късен етап ще се обвърже официално със "зелено-белите", заедно с всички нови попълнения през лятото. Предварителни договори с "моряците" имат още Илиан Хасани, Георги Божилов, Орлин Старокин и Мариян Огнянов.

Селекцията на Черно море продължава, като в момента се водят преговори с няколко родни футболисти. Треньорът Георги Иванов сподели, че няма да се бърза с привличането на играчи, тъй като има достатъчно време за подбор и то ще се използва за вземането на възможно най-доброто на пазара. Със сигурност в селекцията за новия сезон ще бъдат привлечени чужденци.

След като Гонзо е напълно наясно с новите, ще прецени дали ще се разделя с още играчи. Подборът на играчите ще е сериозен, за да не се повтарят грешките от зимната селекция.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама