Автобусът "Шампиони в сърцата" очаква волейболистите

30.09.2025 / 17:01 0

Редактор: Недко Петров

Стопкадър бТВ

Показаха открития автобус, с който волейболистите на България ще направят шампионска обиколка по улиците на София. На него е изипсано "Шампиони в сърцата".

Разбра се обаче, че има забавяне на обиколката и според последната информация автобусът с нашите герои ще потегли около 17:30 часа.

Това означава, че ще се забави и началото на официалната програма пред "Александър Невски", където ще бъде кулминацията на емоционалното тържество. Тя ще започне между 18:20 и 18:30 часа.

По улиците вече са много жители на столицата и гости на града, които ще аплодират горещо вторите в света.

Очакваме началото на това велико събитие, в което ще отдадем дължимото на волейболните шампиони. Казвам шампиони, тъй като в нашите сърца те са такива, заяви спортният журналист на бТВ Калоян Кюркчиев.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама