Азис: Днес беше един от най-критичните ми дни

13.06.2025 / 20:00 0

Кадър Фб

Азис, който в момента е на почивка в Сен Тропе, сподели за емоционален и изключително труден ден, който го е довел до точката да помисли дори за завръщане в родината, пише woman.bg.

В откровена публикация в социалните мрежи кралят на попфолка разказа: "Днес беше един от най-критичните ми дни. Казвам ви, че се тресях от нерви!" Според изпълнителя напрежението е било толкова силно, че за малко да прави куфарите и да заминава обратно за България.

Избавлението за певеца дошло под формата на пътуване до отдалечен на 12 километра супермаркет, където той се насладил на пазаруване на майчин език: "Салам, кашкавал, домати...", споделя Азис. Оказва се, че цялата драма била предизвикана от предложено му ястие с гълъби, което изобщо не му допаднало.

В този труден момент артистът си спомнил мъдростта на баба си Станка, като цитира: "В чуждо село и керемидите бият". Българската мъдрост и познатите вкусове от родината се оказали точно това, от което е имал нужда.

След като се нахранил както трябва, настроението на Азис се променило напълно, а той радостно обобщи преживяването си: "Светът вече е хубав!"

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама