Азис: За мен Фреди Меркюри е един шизофреник

16.03.2026 / 23:00 4

кадри: Нова тв

Тази вечер победителят в откриващото предаване за новия сезон на "Като две капки вода" Виктор имаше трудната задача да се преобрази като Фреди Меркюри от рок групата „Куийн“.

След изпълнението му започнаха комплименти от водещите. Самият Рачков обяви: "Да се превъплътиш във Фреди Меркюри е едно от най-големите предизвикателства в "Капките". Можеш да питаш Владо Михайлов, Владо Зомбори, Рафи... Това парче е толкова Фреди, че няма накъде!".

Самият Виктор обяви: "Чувствам се страхотно, усетих енергията!"

Рачков: На моменти ми приличаше малко на Стиви Уондър!

Виктор: Да, обаче аз виждам!

 След това оценки започнаха да раздават от журито:

Веселин Маринов: Виктор, изпяхте песента като един добър певец, но тук нямаше имитиране. Просто изпя една хубава песен, която всички знаем! Не видях Фреди в нито един елемент тази вечер. 

Азис беше безпощаден: Колегите ми казват, че не си бил достатъчно шизофренен на сцената, защото за мен Фреди Меркюри е един шизофреник, който подскача вика и крещи едни високи тонове без причина на сцената. Не мога да си го обясня. Аз имам бекграунд и мога да си кажа моето мнение. Аз не го харесвам Фреди Меркюри, но Виктор го харесвам. Той е с фин и деликатен глас и не крещи без причина. Не скачаш като продупчен с жило. Беше една по-добра версия на Фреди Меркюри.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
5
0
уйчо (преди 4 месеца)
Рейтинг: 135871 | Одобрение: 9661
Циганинът, естествено, няма как да харесва Фреди, той е на светлинни години далеч от тази музика. Но тоя, като гледам на снимките както са го направили, баси подигравката! Не знам как е пял.
4
0
kris (преди 4 месеца)
Рейтинг: 638231 | Одобрение: 126016
Фреди го знае цял свят с неговия уникален глас и още го тачат хората.......А Азис го знаят само у неговото село !!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
2
0
MrBean (преди 4 месеца)
Рейтинг: 232906 | Одобрение: -2104
Хубаво е МангВасил да си знае мястото.Нека изкаже съжденията си в ЮК...
3
2
cron1 (преди 4 месеца)
Рейтинг: 163245 | Одобрение: -23790
А ти си идиот, който не може да му стъпи на нокътя на кутрето, тъпанар...
Марио Кроненберг

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама