Балчик с втора загуба поред, отново не вкара!

19.08.2017 / 20:31 0

Отборът на Черноморец Балчик записа втора загуба поред във Втора лига, без да вкара гол. Преди минути подопечните на Георги Иванов-Геша паднаха с 0:2 от Оборище в Панагюрище. За домакините точни бяха Фернандо (45) и Карадайъ (80).

Въпреки загубата треньорът на балчиклии изрази задоволство от играта.

"Страхотно се представихме. Създадохме много положения за гол, но нямахме шанс да вкараме. В края на първото полувреме ни поведоха след наша грешка. После имахме куп ситуации да изравняване, те чистеха и от голлинията, но топката така и не влезе във вратата им. В 80-ата минута удвоиха резултата след контра. Бях убеден, че ако изравним, ще победим, защото ги надиграхме. Не ни било писано, но съм доволен от момчетата. Такъв искам да виждам отбора на Балчик винаги. Трябва да продължаваме да играем добре, да трупаме самочувствие и да си повярваме, че можем. Постигнем ли го, резултатите ще дойдат сами", заяви за Петел Геша.

Резултати от другите три срещи днес: Ботев (Гълъбово) – Литекс 3:0, Царско село – Струмска Слава (Радомир) 3:2, Созопол – Локомотив (ГО) 1:3.