България загуби с 3 на 1 от Литва

09.10.2021 / 17:50 2

Кадър БНТ

Нова загуба за България в момент, когато очаквахме възход.

Отборите на Литва и България играят при резултат 3:1 в шести мач от световните квалификации за Катар 2022 година. Ласицкас бе точен в 19-ата минута. Преди това Димитър Илиев пропусна дузпа в 14-ата минута. Кирил Десподов изравни от фал в 64-ата минута. Черних вкара за 2:1 в 82-ата минута, а в 84-ата вкара още един гол.

Евентуален успех щеше да остави малка надежда на “трикольорите” да мечтаят за второто място, въпреки че в присъствието на Италия и Швейцария в групата, никой от щаба не си прави илюзии. Втора поредна победа в квалификациите дори и срещу най-слабия тим в групата обаче щеше да даде самочувствие на родната селекция, в която има сериозно подмладяване на някои постове.

Преди загубата настроението в състава бе добро, след като само преди месец България записа равенство срещу европейския шампион Италия насред Флоренция и записа две победи над Литва (1:0), която беше първа в официален мач от две години, и Грузия (4:1), в която тимът вкара четири гола в един мач за първи път от пет години.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са!

За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .

Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg