Бареков: Разбих ги! Отивам на евроизбори през месец май

04.04.2019 / 15:50 6

"Разбих ги! Сам срещу всички и цялата олигархия в България гарантирах увеличение на заплатите на българските граждани и европейски условия на труд за нашите шофьори на ТИР", съобщи във Фейсбук евродепутатът Николай Бареков, пише Izbori.bg.


"Отивам на избори с Презареди България с пълното право на изпълнения дълг!", добави той. Бареков обаче съобщи, че до дни ще стане ясно дали и самият той ще участва в евровота на 26 май.

Припомняме ви, че евродепутатът съобщи още през февруари, че няма да участва на евроизборите и обяви, че ще става учител по български език.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
4
0
Predator (преди 7 години)
Рейтинг: 161 | Одобрение: 51
Аз имам 1 камион,не искам тупани да ми серат на парити !!!! АЛУУУ Говедо ти преебаваш малките,като мен дето си караме за кеф и така си издържаме масрафите.Аз нямам къща,не ми и трябва! Тъпо пърче ! 
Долу ОПГ ГЕРБ-Съд за помиярите!!!
15
6
ас (преди 7 години)
Рейтинг: 168336 | Одобрение: 25991
много благодарни шофьори го чакат да се върне.
19
7
горан (преди 7 години)
Рейтинг: 4359 | Одобрение: 1884
подкрепям Бареков, тука шофьорите спечелиха а загубиха чорбаджиите изедници да го духат

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама