Баща е обвинен в убийството на новороденото си бебе

05.02.2025 / 16:41 0

Снимка: Пиксабей

Баща е обвинен в убийството на едномесечния си син. Тони Бартлет от Девън, е обвинен в убийството на сина си Атикус Бартлет, който умира на 23 юли 2022 г., съобщава bTV.

38-годишният мъж беше задържан. Той ще се яви пред Бристолския кралски съд в сряда, пише Би Би Си.

В момента се провежда разследване.

„Това е дълбоко тъжен случай, в който едно малко бебе, което е било само на няколко седмици, е загубило трагично живота си. През последните две години и половина беше проведено мащабно полицейско разследване, ръководено от нашия екип за разследване на тежки престъпления, което доведе до повдигането на обвинение на Бартлет и явяването му пред съда тази седмица“, казаха от полицията.

Подробности около случая не се съобщават, а органите на реда обявиха, че те ще бъдат обявени в съда.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама