Баща от Асеновград заплаши двете си дъщери с убийство, озова се в ареста

14.08.2018 / 23:42 0

Жител на Асеновград се озова в ареста, след като заплаши двете си дъщери с убийство. Драмата се разиграла около 16:00 часа вчера в квартал "Долни Воден", пише Plovdivnow.bg.

В дома на семейството избухнал скандал, като последвали и редица груби заплахи по адрес на двете жени на възраст 31 и 33 години. 59-годишният им баща е с криминални прояви и е осъждан. Той бил задържан за срок от 24 часа в РУ-Асеновград. 

По случая е образувано бързо производство по чл. 144, ал 3 от НК. Законът предвижда наказание "лишаване от свобода" до 6 години за граждани, отправили закана за убийство, които биха могли да възбудят основателен страх за осъществяването им. 

Материалите по случая са докладвани на дежурен прокурор при РП-Асеновград. Работата по случая продължава от разследващ полицай при районното управление.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама