Байер Леверкузен излезе от ада и продължава защитата на Купата на Германия

снимки: Пиксабей
Носителят на Купата на Германия от миналия сезон Байер (Леверкузен) продължава защитата на трофея.
"Аспирините" буквално излязоха от ада след като губеха с 0:2 от втородивизионния Кьолн в среща от четвъртфиналите, но направиха обрат до 3:2 след продължения (2:2 в редовното време).
Мачът се игра на "Бай Арена" в Леверкузен, предаде Фокус.
"Козлите" откриха резултата чрез Деймиън Даунс, който бе точен в 10-ата минута на добавеното време на първата част след асистенция на Деян Любичич. Линтън Майна покачи на 2:0 за гостите в 54-ата минута.
Обичайният заподозрян за Байер Патрик Шик възстанови равенството. Чехът вкара за 1:2 след пас на звездата Флориан Вирц в 61-ата минута, а 2:2 Шик оформи в добавеното време.
В продълженията "аспирините" стигнаха до пълния обрат след гол на Виктор Бонифейс в 98-ата минута. Попадението на Имад Рондич от гостите бе отменено в 112-ата минута поради засада.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!