Бебето, пострадало при катастрофата в Русе, остава в болница
Снимка: Булфото
Жената, приета в Университетската болница "Канев" в Русе в критично състояние след катастрофа в града, е оперирана. Тя е със съчетана травма, в тежко общо състояние и с опасност за живота, каза за БТА говорителят на лечебното заведение Стела Кръстева.
Сигнал за пътния инцидент бе подаден в 13,41 ч. днес. Два автомобила са се ударили на кръстовище в квартал "Родина". При сблъсъка една от колите излиза от платното за движение и удря преминаващите по тротоара 37-годишна майка с две деца - на три години и на три месеца.
Тригодишното дете бе прегледано от лекарите и освободено от лечебното заведение.
Тримесечно бебе е настанено в интензивното хирургично отделение за наблюдение. Кръстева обясни, че при прегледите е установено, че то е с гръдна травма и в относително стабилно състояние.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

