Бивш шеф на ДАНС: Последните скандали в МВР говорят, че нещата не са добре
Кадър: бТВ
Бивш шеф на ДАНС е обезпокоен от това, което се случва в нашата полиция.
„Изтегляйте се“. Две думи от чат между началник от ГДБОП и полицаи, провеждащи акция срещу контрабанден канал.
Две думи, които казват много повече за състоянието на държавата, отколкото официалните доклади.
Бившият вътрешен министър и шеф на ДАНС – Цветлин Йовчев, коментира, че това е поредният пример през последните месеци и години, който показва, че нещата не са добре.
„Има сериозен проблем по отношение на интегритета на служителите на Министерство на вътрешните работи и министъра на вътрешните работи Митов в момента е поставен пред доста сериозно предизвикателство. Дори ръководителите от Пловдив да са отстранени – това далеч не е достатъчно", коментира той, пише novini.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

1
2
