Бившият социален министър: Насилието не е това, което да помогне в парламента

02.06.2022 / 08:58 3

Редактор: Виолета Николаева

e-mail: violeta_nikolaeva_petel.bg@abv.bg

"Няма как да бъде оценено преместването на бежанците, освен с една дума и това е "провал". Ние се връщаме вчера от конгрес на Европейската народна партия с Бойко Борисов, запознахме нашите партньори, те бяха запознати от социалните медии, ние изиптвахме чувство на срам, как да обясним, че на бежанците у нас се гледа като на хора, които трябва да се разселват." - сподели в студиото на БТВ "Тази сутрин" бившият социален министър от ГЕРБ- СДС Деница Сачева.  

"Не може да се разчита на управляващите, бяхме лъгани по различни теми, ние сме длъжни да разясним истината, не да вярваме на думите на вицепремиера. Когато сме готови с решение, ще обявим кога ще внесем вот на недоверие. Сега показваме истината, за да са убедени хората, че този вот ще е основателен в полза на обществото. 

За вчерашната случка в парламента, всички конфликти и теми, по които се говори, са свързани с комуникация. Насилието не е това, което да помогне, това поведение е срам за НС. Управляващите трябва да са готови да поемат отговорността си." - добави Сачева.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
5
0
dodo (преди 3 години)
Рейтинг: 11373 | Одобрение: 2153
От вашето по голямо насилие няма г-жо св. Крайно време е да спрете да критикувате всеки и всичко , или както казва народа инкяр му е майката.
4
5
12321 (преди 3 години)
Рейтинг: 28472 | Одобрение: 6862
Ахх, Свиньо...
2
11
KRISTINCHO (преди 3 години)
Рейтинг: 42255 | Одобрение: -20
Насилието наистина е срам за поведението на депутатите в НС. Интересно обаче кой би насилил Савчева. Явно това трябва да е човек, който има голям карез на ........Тая жена е голямо недоразумение в екипа на Б.Б. 
Нищо добро не те чака, ако в двора ти влезе КОМУНИСТ, ЦИГАНИН или КОЗА.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама