Блиц: Министър Нанков спря луксозна обществена поръчка за коли на АПИ на стойност 1.3 млн. лева!l
Снимка: Булфото
Министърът на регионалното развитие Николай Нанков е спрял обществена поръчка за покупката на два джипа на обща стойност 220 хил. лв., предвидени за централната администрация на Агенция Пътна инфраструктура, научи Блиц.
По-рано днес стана ясно, че Агенцията е поръчала и други 51 нови автомобила, като общата стойност на поръчката достига 1,3 млн. лв.
Министър Нанков, обаче е разпоредил процедурата да бъде прекратена, защото обществената поръчка не е била съгласувана с него.
Разбра се още, че строителният сектор стои твърдо зад Нанков. От бранша изразиха категоричното си становище, че Народното събрание трябва да гласува против освобождаването на Нанков и той да остане на поста си, за да продължи положителните промени, с които се е заел.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

