Бог опази живота на това момиченце! Кола влачи 2-годишното дете няколко километра, то оцеля
Снимка Булфото
За необичайно произшествие съобщи полицията в Свердловска област в Русия. Автомобил млачил след себе си 2-годишно момиченце, което като по чудо оцеля.
По данни на полицията произшествието станало на ул. „Механизаторов” №1. Момиченце си играло на улицата с 8-годишния си брат, но децата били оставени без родителски надзор. Децата видели „Шевролет Нива”, в който били леля им, дядо им и баба им. Двете дечица побягнали след автомобила, искали да го настигнат.
Най-вероятно точно когато колата потеглила, момиченцето е побягнало след нея и шофьорът не я забелязал. По някакъв начин качулката на якенцето й се закачила за теглича на автомобила и той я влачил през четири улици, съобщава тв „Звезда”.
Случайни минувачи видели какво става и накарали шофьора да спре. Откачили детето от теглича и установили, че по нея има охлузвания и натъртвания, дори се усъмнили в сътресение на мозъка, но като цяло детето било в добро състояние с оглед станалото. Веднага момиченцето е отведено в болница.
Лелята на пострадалото дете, която управлявала колата, е подведена под съдебна отговорност.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

