Боксьорка падна в рев на ринга след първи удар от "биологичния мъж" Хелиф: Никога не са ме удряли така

01.08.2024 / 15:26 8

Стопкадър Евроспорт

Изключителна драма на боксовия ринг в Париж.

Боксьор, смятан за „биологичен мъж“, днес спечели срещу италианка в една от най-противоречивите олимпийски битки в историята, съобщи Дейли мейл.

Битката между  италианката Анджела Карини и нейната опонентка от Алжир Имане Хелиф отне само 46 секунди, като италианката хвърли каската си на пода.

Тя извика от болка: „Това е несправедливо“.

25-годишната боксьорка отказа ръкостискането и падна на ринга, ридаейки, след като получи само два удара от Хелиф.

Хелиф беше изхвърлен от миналогодишното световно първенство, след като се провали на тестовете за тестостерон, проведени за установяване на полова квалификация. 

След като мачът беше спрян, реферът вдигна ръката на Хелиф във въздуха. Но видимо ядосана Карини дръпна собствената си ръка от длъжностното лице  и си тръгна.

Игнорирайки алжирката, италианската състезателка падна на колене и избухна в сълзи, като каза, че никога преди не е усещала толкова силни удари в състезание. 

Говорейки след мача, съкрушената италианка каза: „Свикнах да страдам. Никога не съм получавала такъв удар, невъзможно е да продължа. Аз не съм човек, който да каже, че е незаконно." 

„Качих се на ринга, за да се бия. Но вече не ми се искаше след първата минута. Започнах да усещам силна болка в носа. Не се отказах, но от един удар ме болеше твърде много. Тръгвам си с високо вдигната глава“.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
гарфилд (преди 2 години)
Рейтинг: 61628 | Одобрение: 18898
ОлимПЕдиада.
3
0
666 (преди 2 години)
Рейтинг: 26351 | Одобрение: 6741
Гнусна педеrastka работа
0
2
MrVain (преди 2 години)
Рейтинг: 4228 | Одобрение: -637
Тази не е "джендър", а е родена с XXY хромозоми и естествено, има доста по-високи нива на тестостерон. Трябва друга категория за такива, но реално тя не е транс.
4
0
уйчо (преди 2 години)
Рейтинг: 138724 | Одобрение: 10384
Педерастия до шия дейба! Олимпийска! Да ти се доповръща! Дейба!
2
0
kjk (преди 2 години)
Рейтинг: 223481 | Одобрение: 22261
Бойкота съм го почнал веднага след откриването!!! Плувците които плуваха в Сена,масово се разболели!!!
4
0
Серж (преди 2 години)
Рейтинг: 251839 | Одобрение: 51299
Да ходи, ама мъжете ще го пребият, като го знаят какъв е... Затова е много силен срещу жена, педерасът шибан! МОК трябва да бъде подменен изцяло с хора достойни и отдадени на чистия спорт, а не на педерастията!
4
0
уйчо (преди 2 години)
Рейтинг: 138724 | Одобрение: 10384
Тоз педал грозен да ходи да се бие с мъжете, не с жени!
2
8
gospodin (преди 2 години)
Рейтинг: 13479 | Одобрение: -1121
предлагам да бойкотираме олимпийските игри като не ги гледаме... 

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама