Болезнено ревнивата Есмер накара Благо да изтрие профила си в Инстаграм!
Отношенията между футболиста Благой Георгиев и съпругата му Есмер Омерова са достойни и за най-сълзливия сапунен сериал.
_540x520.jpg)
За Благой това не било проблем и той сляпо се подчинил на побеснялата татарка и изтрил профила си, пише Блиц.
Той умирал от страх танцьорката да не разбере за забежките му в България. След като съпругата му го натири затова, че не се грижи достатъчно добре за новородения Елай, Благо се прибра в България и го удари на живот.
Медиите гръмнаха за секс аферата му с хостеса на Слънчев бряг. Именно в разгара на аферата истеричавата Есмер му звъннала и го призовала в Москва. След много сълзи и разправии семейният огън загорял, а Благой останал без профил в инстаграм. Очаквайте следващия епизод, в който Есмер отново ще изгони благоверния си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

3
0
