Борислава Христова отново реализатор №1 за Вашингтон Стейт

28.11.2017 / 12:03 0

Варненската баскетболистка Борислава Христова и нейният Вашингтон Стейт набират все по-сериозна скорост в колежанското първенство на САЩ. Българката и тимът й записаха втора поредна победа и общо трета през този сезон след като отказаха Рътгърс Юнивърсити с 63:60 във финала на турнира “Гълф Коаст”.


181-сантиметровият гард се превърна в реализатор №1 за отбора си за пореден път този сезон след кат се разписа със 17 точки, 3 борби, 2 асистенции и 1 открадната топка за 30 минути на паркета. При стрелбата си от игра варненката бе 7/16, включително 1/2 от тройката и 2/2 от линията за изпълнение на наказателни удари.

От нейните съотборнички Мария Костуркова остави срещу името си в статистиката 6 точки и 9 борби за 25 минути на терена, като бе 3/7 от средно разстояние.

Борислава Христова и Вашингтон Стейт ще започнат последния месец от годината с мач. На 1 декември Кугърс ще се изправят срещу Айдахо Стейт. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама