Борисов във видео обръщение: Повече никой няма да се катери по ГЕРБ

03.12.2025 / 14:30 4

Булфото

„Повече никой няма да се катери по ГЕРБ. Който иска да управляваме, ще управлява, по начина, по който хората и ние искаме. Ако не – предсрочни избори“ – това обяви Бойко Борисов във видеообръщение, публикувано във Facebook страницата на ГЕРБ-София.

„Здравейте, симпатизанти и членове на ГЕРБ и всички, разбира се, които искат България да се развива. Много са ми важни коалиционните партньори. Ние сме научени в няколко подред редовни правителства да работим в коалиция и имаме тази култура. Но това, което реших вчера е: на първо място стоят интересите на ГЕРБ. Вкарахме България в еврозоната, вкарахме я в Шенген. Сега, ние и всички останали трябва да се съобразим с това, което мислят хората, това което мислят на площада и да правим само това, което се одобрява“, казва Борисов.

Той е категоричен, че „повече никой няма да се катери по ГЕРБ“.

„Който иска да управляваме, ще управлява, по начина, по който хората и ние искаме. Ако не - предсрочни избори. Осем пъти го минахме това, ще го минем още 16, ако трябва. Но това не е добре за държавата. За това, се надявам да се оценява, да има толерантност от всички, за да можем да вървим напред“, призовава лидерът на ГЕРБ, предаде Дарик.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
0
0
cron1 (преди 1 ден)
Рейтинг: 134227 | Одобрение: -18068
Тулупът кой залъгва - себе си ли...? То е ясно, че никой не му вярва...:'(БолестГняв
Марио Кроненберг
2
0
kjk (преди 1 ден)
Рейтинг: 159709 | Одобрение: 17559
Толупа даже не се интересува  от мнението на своите,камо ли на други!!!Намусен:errm:;)Аз реших,аз казах!!!;):errm:НамусенВажни му били партньорите???ШокиранНамусен:errm: Важен му е само Пеевски, защото се страхува от него и от улицата!!!:errm:НамусенБолест
5
0
kris (преди 1 ден)
Рейтинг: 541399 | Одобрение: 101449
Имахме Голямото Д, а сега Голямото Ц/от цървул/....Зареждаме с пуканки и ще гледаме сеир....!!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама