Неделя 09.02.2025 | 20:48

Борисов започва историческа обиколка из страната

22.01.2025 / 12:27 1

Кадър Фб, Борисов

Започвам обиколка из страната, в която ще се срещна с кметове, общински съветници и симпатизанти на ГЕРБ. Това съобщи лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в личния си Facebook профил. 

"Дължа внимание и уважение именно на тази общност от хора, която съвсем спонтанно застана до мен през 2006 година, когато партията се създаде, и стои плътно до мен през всички избори и най-вече от 2021 година насам. Време, в което ГЕРБ беше чегъртана, мачкана и т.н.

ГЕРБ имаме хора зад гърба си, което е най-големият капитал в политиката. Ще се срещна с тези хора, за да чуя нуждите им днес, когато вече има редовен кабинет", допълни той. 


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Коментирай чрез Facebook
1
0
Нане (преди 2 седмици)
Рейтинг: 31729 | Одобрение: 5674
Така правят в пакистан,индия водачите по магазините вземат процент след покупките

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2025 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама