Бременната Християна Луизо от „Капките” обяви кой е бащата

29.04.2024 / 11:38 1

кадри Нова телевизия 

редактор Веселин Златков

Бременната певица Християна Луизо, която натрупа голяма популярност в „Като две капки вода”, все още не иска да каже кой е бащата на бебето. Тя беше разпитана подробно по въпроса в предаването на Гала „На кафе”. Въпреки натиска, тя не се поддаде и продължи да поддържа мистерията.

Луизо заяви, че не крие мъжа до себе си целенасочено, но пък смята личния си живот за неприкосновен.

„Бащата е българин, идва да ме гледа всеки път”, това е единственото, което издаде певицата. Тя обаче разкри, че им предстои сватба, но тя ще е в Кипър, тъй като родата на певицата там е твърде голяма, за да пътува до България.

„Бебето постоянно ме рита, докато пея”, призна Християна Луизо. Тя засега не разкрива и пола на бъдещето дете, защото иска да е изненада за цялото семейство. Певицата обясни също, че всички са я подкрепили да участва в „Капките” докато е бременна, само лекарите са я предупредили да не прави сложни хореографии в изпълненията си.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
1
0
Серж (преди 2 години)
Рейтинг: 246598 | Одобрение: 50073
Много странни заглавия измисляте!... Какво е "обявила" след като НЕ ЖЕЛАЕ да каже, кой е бащата?...

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама