Британците с карта на най-опасните държави за туризъм

27.05.2016 / 01:29 2

Да се ходи на почивка никога не е било по-опасно, отколкото е сега. Независимо дали става въпрос за курорт или държава като цяло. Именно затова "Дейли експрес" направи карта на най-опасните за британци дестинации.

При формирането на картата са взети предвид препоръките на британското правителство към гражданите.



Сред най-опасните държави са и най-традиционните дестинации за британците - Испания и Франция. Други държави с висок риск от тероризъм са Турция, Германия, Белгия, Русия.

България попада в категория на държави със скрит риск от тероризъм. Такива са и Румъния, и Сърбия. С по-висок риск от атаки са съседните ни Македония и Гърция.
 

dnes.bg

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
7
0
Losh (преди 10 години)
Рейтинг: 41317 | Одобрение: 11482
БЪЛГАРИЯ ТРЯБВАЛО ДА БЪДЕ БЯЛА КАТО НАЙ БЕЗОПАСНА

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама