Броят на загиналите при атентата в Москва достигна 62-ма души. Ранените са над 100

23.03.2024 / 01:41 0

Кадър: Ютюб

145 души са ранени при нападението срещу концертната зала "Крокус сити хол" в Подмосковието. 115 от тях, в това число и 5 деца, са хоспитализирани, заяви ръководителят на министерството на здравеопазването на Русия Михаил Мурашко, предаде ТАСС, цитирана от БТА.

От хоспитализираните 60 са в тежко състояние. На ранените вече са извършени почти всички необходими операции, допълни руският вицепремиер Татяна Голикова.
  
Жителите на Москва и Московска област са помолени да дарят кръв. От кабинета на Голикова увериха, че всички лекарства, запаси от донорска кръв и нейните компоненти са на разположение за оказване на помощ на пострадалите.

Според новинарския канал База в Телеграм загиналите в атентата вече са 62, предаде Ройтерс.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама