Буруджиева за изборите: Получава се една китайска стена, с две групи от двете страни на барикадата

29.05.2021 / 23:10 0

Снимка Булфото, архив

Политологът Татяна Буруджиева прогнозира в предаването "Офанзива с Любо Огнянов":

"В последните два месеца кампанията по създаване на образи на врага премина в кампания по демонизация".

По думите ѝ в резултат на това се получава една китайска стена, с две групи от двете страни на барикадата.

А това се случва защото промяната не е могла да получи достатъчно сила на редовните избори.

Според нея всякакви сигнали, които се представят на служебното правителство, е добре да бъдат част от действието на органите, които трябва да си свършат работата.

"Битката до изборите ще бъде за това да накараш тези, които подкрепят опонентите, да се откажат и да подкрепят теб. Избирателите се оттеглят, където видят, че има много мръсотия", смята тя.

Буруджиева смята, че активността на служебното правителство ще се отрази на изборите, а резултатите ще са горе долу същите с процент-два движение.

"Избирателите на "Има такъв народ" се интересуват само да има промяна, но не и как ще се случи и какво ще последва", коментира политологът.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама