Част от местност край Варна осъмна без вода

02.06.2026 / 07:24 1

Коментари
0
0
kjk (преди 1 седмица)
Рейтинг: 214310 | Одобрение: 21540
Важното е че в Баба Алено не е спряна!!!Имат си хората и ток и вода,нищо чудно и ние да им ги плащаме както  аварийните течове,казвали ти някой през военно положение???

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама