Чено море изгуби от шампиона в Разград

11.09.2021 / 20:27 0

Снимки chernomorepfc.bg

"Моряците" паднаха за втори път поред във футболния ни елит, без да вкарат гол.

Черно море загуби с 0:2 гостуването си на Лудогорец в Разград в мач от 7-ия кръг на efbet Лига.

Първата опасност в срещата бе пред вратата на Георги Георгиев. В 3-тата минута след отлично разиграване от десния фланг Сисиньо беше изведен на стрелкова позиция и отправи удар, но стражът на “моряците” изби.

В 13-ата минута Леандро Андраде опита удар от дистанция, но топката бе блокирана от бранител. В 16-ата минута Лудогорец откри резултата.

Шакил Пинас центрира отляво остро по земя към близката греда, където Елвис Ману протегна крак и отклони топката между Даниел Димов и Георги Георгиев за 1:0.

В 30-ата минута Пабло Гарсия отправи удар в очертанията на вратата от пряк свободен удар, но не затрудни вратаря на домакините.

В 40-ата минута Елвис Ману вкара за втори път топката във вратата на Черно море, след двойно подаване пред наказателното поле, но попадението не бе зачетено заради засада.

В 70-ата минута Лудогорец стигна до втори гол. Живко Атанасов в борбата си с Бернард Текпетей извърши нарушение в наказателното поле. Кирил Десподов изпълни отсъдената дузпа и реализира за 2:0, пише chernomorepfc.bg.

Съставът на Черно море: Георги Георгиев, Даниел Димов, Живко Атанасов, Влатко Дробаров (46-Фоде Гираси), Виктор Попов, Мартин Дичев, Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Стефан Велев, Родриго Енрике (87-Мартин Милушев), Леандро Андраде (73-Павел Георгиев).

Снимки вижте ТУК

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

За реклама в "Петел" на цена от 50 лева на ПР публикация пишете на info@petel.bg и вижте още в - https://petel.bg/Reklama-v-Petel-bg__384655 .

Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР публикации в сайта Petel.bg