Черно море-БАСК загуби гостуването си на Славия в София

29.11.2019 / 21:52 0

Славия записа първа победа във волейболната Суперлига през сезона. В мач от осми кръг на първенството "белите" се наложиха с 3:2 (25:20, 25:22, 23:25, 8:25, 15:12) над Черно море. Срещата се игра в зала "Панайот Пондалов" в София.

Столичани започнаха по-добре и спечелиха първите два гейма. Последва силна игра от страна на гостите, които изравниха резултата и пратиха мача в тайбрек, като в четвъртия гейм Черно море даде само 8 точки на съперника.

В решителната част Славия отново намери верния ритъм и след 15:12 се поздрави с първи успех в шампионата.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!