Черно море без половин отбор срещу Лудогорец

09.03.2018 / 20:03 3

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи групата за мача с Лудогорец. От 18-те отпаднаха Георги Илиев и Мариян Огнянов, които са наказани за натрупани жълти картони.

Аут са и Мартин Костадинов, който лекува травма от мача с Етър, както и Мирослав Енчев. На централния бранител на “моряците” му се отвори раната, която получи на двубоя с Берое и отново претърпя интервенция.

От сметките на наставника отпадат и Стефан Станчев, и Георги Божилов. В групата попаднаха трима юноши от школата на Черно море – Емил Янчев, Ертан Томбак и Румен Касабов. В нея се завръща и втория вратар Иван Дюлгеров.

Двубоят между Лудогорец и Черно море е в събота от 17,30 часа.

Групата на Черно море: Благой Макенджиев, Иван Дюлгеров, Кононго, Ертан Томбак, Илиас Хасани, Даниел Димов, Атанас Зехиров, Николай Минков, Емил Янчев, Румен Касабов, Аристот Н`Донгала, Дани Кики, Мехди Фенуш, Александър Цветков, Петър Витанов, Марек Кузма, Радослав Василев, Мартин Минчев.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама