Черно море и Берое направиха 2:2 в контрола

23.06.2017 / 21:07 3

Черно море записа равенство 2:2 срещу тима на Берое в контролна среща, играна в Разлог. “Моряците” поведоха в резултата с 2:0 до почивката след голове на Цветелин Чунчуков и Георги Илиев.

Попадението на Чунчуков бе първо за него с екипа на варненци. През второто полувреме старозагорци се добраха до равенството, след като Георги Иванов смени почти целия отбор на терена.

Черно море - Берое контрола (6)Първото опасно положение за Черно море дойде още в 7-ата минута. Георги Илиев центрира от корнер към далечната греда, топката достигна до Александър Цветков, който я свали към Хасани, но ударът на новото попълнение бе париран от защитник. 4 минути по-късно отново Георги Илиев добре изведе Атанас Зехиров между защитниците в противниковото наказателно поле, но вратарят на Берое го изпревари и улови.

Черно море - Берое контрола (4)В 23 мин. капитанът на Черно море открадна топката, след грешка на старозагорските защитници при изнасянето. Георги Илиев подаде към Александър Цветков надясно, който върна към точката на дузпата, където Георги Илиев бе фаулиран и реферът отсъди дузпа. Зад топката застана Цветомир Чунчуков, който реализира за 1:0. Три минути по-късно вратарят на Черно море Емил Михайлов улови топката след центриране от дясно на Антон Карачанаков. В 39-ата мин. Георги Илиев се разписа сам за 2:0. Той нахлу в полето на противника, стреля от около 22-метрова дистанция и топката мина под плонжа на вратаря.

Черно море - Берое контрола (3)На полувремето в игра за “Черно море” влязоха Стефан Станчев, Мартин Костадинов, Иван Коконов и Марек Кузма на местата на Илияс Хасани, Витиня, Борислав Балджийски и Цветомир Чунчуков. В 52-ата минута Мартин Костадинов фаулира футболист на Берое и съдията посочи бялата точка. Мартин Райнов реализира отсъдената дузпа, въпреки че Емил Михайлов предвиди ъгъла, в който ще бъде насочена топката – 2:1. Две минути по-късно след грешка в защитата на “моряците” Борислав Цонев излезе сам срещу вратаря, но той се намеси решително и спаси.

Черно море - Берое контрола (2)В 60-ата мин. нови шест смени направи старши треньорът на Черно море Георги Иванов. На местата на Емил Михайлов, Георги Илиев, Александър Цветков, Ондрей Сукуп, Мариян Огнянов, Атанас Зехиров в игра влязоха Иван Дюлгеров, Ерих Шабан, Валентино Кайене, Николай Минков, Емил Янчев и Ертан Томбак. В 70-ата минута добра комбинация на Берое направи резултата равен – 2:2. Пет минути по-късно футболистите на “Черно море” пропуснаха да излязат напред с гол аванс. Мартин Костадинов проби отляво, финтира защитник на Берое, нахлу в наказателното поле, пусна топката успоредно на вратата, Иван Коконов я пропусна, тя достигна до Марек Кузма, който стреля от 7-8 метра, но вратарят спаси. В последната минута на мача Емил Янчев отне топката от противников футболист и излезе сам срещу вратаря, но стреля неточно.

Черно море - Берое контрола (7)Състав: Емил Михайлов, Ондрей Сукуп, Илияс Хасани, Александър Александров, Витиня, Георги Илиев, Александър Цветков, Мариян Огнянов, Атанас Зехиров, Борислав Балджийски, Цветомир Чунчуков