Черно море и Спартак направиха 1:1 в Елитната до 17 години

03.10.2020 / 18:33 0

Снимка: Chernomorepfc.bg

Черно море завърши 1:1 като гост на Спартак във Варненското дерби от 10-ия кръг на Елитната група до 17 години. Срещата се игра на стадиона на Националната спортна база “Спортпалас”. И двете попадения паднаха през първата част, съобщава официалният сайт на "моряците".

Спартак откри резултата след добро центриране отдясно в наказателното поле, а Теодор Славов с глава реализира за 1:0. Малко след това “моряците” можеха да изравнят, след като Вилиан Момчилов с глава нацели напречната греда. В 32-рата минута Жечко Йорданов изравни, а до края на първата част нови опасности пред двете врати нямаше.

След почивката Симеон Николов стреля с глава след корнер, но не успя да реализира. Черно море имаше претенции за дузпа за фаул срещу Марин Петков, но главният рефер на двубоя не отсъди нарушение.

Така двата тима си разделиха по една точка.