Черно море направи силен старт в Елитната група до 15 години

20.08.2021 / 19:42 0

Снимка: chernomorepfc.bg

Футболни таланти на Черно море потвърдиха своята класа.

Отборът на Черно море стартира новия сезон в Елитната група до 15 години с разгромна победа. “Моряците”, водени от Иван Николов, разпиляха като гости тима на Ботев със 7:1 във Враца.

Варненци откриха резултата през първата част чрез Елиян Александров, а до почивката изпуснаха куп положения и нов гола до почивката не падна.

През второто полувреме домакините изравниха, а с голове на Михаил Гащук, два на Ивайло Димитров, Драгослав Петров -2 и Васил Касабов Черно море спечели двубоя във Враца.

В следващия кръг “моряците” приемат тима на Септември София. Срещата е на 28 август от 10 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост, пише chernomorepfc.bg.

Съставът: Антоан Манасиев, Светослав Месинков, Андрей Христов, Емануил Няголов, Сергей Чижик, Димитър Заимов, Васил Касабов, Михаил Гащук, Ивайло Димитров, Драгослав Петров, Елиян Александров (Ерик Георгиев, Никола Недков, Ивайло Радев, Кристиан Андонов, Даниел Костадинов, Дениз Гюрселов, Александър Смилков)