Черно море отваря пунктове за COVID-тестове за мача с Царско село

01.11.2021 / 12:26 0

Снимка: Chernomorepfc.bg

ПФК Черно море ще отвoри пункт за тестове за COVID-19, за да могат всички желаещи да присъстват на двубоя от 14-я кръг на efbet Лига между “моряците” и Царско село, съобщава официалният сайт на клуба.

Както е известно, срещите на стадиона могат да се наблюдават само със “зелен сертификат”, който се издава на хора, завършили цикъл на ваксинация, преболедували коронавирус или с отрицателен антигенен и PCR тест, а проверката му по входовете ще отнеме повече време. PCR тестът е валиден 72 ч, а антигенният – 48 часа от вземането на пробата.

Пунктът за тестване ще работи от 8,30 часа до 11,30 часа в деня на мача – събота, 6 ноември и ще е позициониран на бул. “8-ми Приморски полк” до касите за билети на стадиона, като цената е преференциална – 8 лв. за антигенен тест.

Двубоят между Черно море и Царско село е в събота от 12,30 часа.

ВАЖНО! ПФК Черно море призовава хората да си купуват билети за двубоя само ако имат валиден сертификат. Хора без такъв няма да бъдат допуснати на стадиона. Носете си и лични карти!

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама