Черно море победи Берое в Елитната до 15 години

14.08.2022 / 09:22 0

Снимка chernomorepfc.bg

Талантливи "моряци" взеха важна победа.

Черно море записа успех с 3:1 при домакинството си на Берое в мач от 2-рия кръг на Елитната група до 15 години. Момчетата на Тодор Колев направиха силен мач и заслужено спечелиха трите точки.

Хеттрик за “моряците” реализира Кристиан Михайлов. Той се разписа на два пъти през първата част, а в края на полувремето Стефан Сивков пропусна да направи резултата класически, изведен сам срещу вратаря на гостите.

В началото на втората част Емануил Няголов фаулира съперников играч в наказателното поле и след отсъдената дузпа Берое намали резултата. Последваха силни минути за Черно море и след многобройни пропуски пред вратата на гостите малко преди края на двубоя Михайлов отбеляза за крайното 3:1, пише chernomorepfc.bg.

В следващия кръг Черно море гостува на Ботев в Пловдив.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Божидар Мерсинков, Кристиан Маринов, Емануил Няголов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Кристиан Михайлов, Виктор Иванов, Стефан Сивков, Стефан Стефанов (Виктор Диев, Теодор Костадинов, Петър Николов, Кирил Петров, Никола Цариградски, Илля Калашник, Андриян Калев.