Черно море продължи лошата серия и с нов треньор - взе само точка срещу Етър на "Тича"! (Снимки, Видео)

23.09.2017 / 22:00 3

Отборът на Черно море продължи лошата си серия в Първа лига и с нов треньор. Под ръководството на Емануил Луканов "моряците" завършиха 0:0 срещу Етър на своя стадион "Тича" в среща от 10-ия кръг.

Така варненци вече нямат победа в четири мача поред в елита - три загуби и един равен. Официалните срещи поред без пълен успех на Черно море пък са общо 5, ако броим и загубата за купата в Монтана.

Великотърновци също не познават вкуса на успеха вече четвърти мач (3 равенства и 1 загуба).

През първата част преобладаваше битката в центъра на терена. Играчите на двата тима трудно стигаха до двете врати и логично головите положения липсваха, пише Блиц.

След почивката ситуацията на терена не се промени драстично. Домакините опитаха да наложат натиск, но така и не съумяваха да пробият защитния вал на "болярите". Гостите от своя страна разчитаха на контраатаки, с които на няколко пъти затрудниха отбраната на домакините.

В 88-ата минута се стигна и до най-спорната ситуация в мача. Румен Руменов от Етър падна в наказателното поле на варненци след съприкосновение с Илиас Хасани. Главният съдия обаче не видя нарушение и остави играта да продължи.

В крайна сметка до края на мача попадение не паднаха и двата отбора добавиха по точка в активите. Черно море вече има 15 на 6-ото място във временното класиране, а Етър е 7-и с 11.

Черно море: 77.Евгени Боровик, 15.Александър Др. Александров, 23.Илиас Хасани, 73.Ондрей Сукуп, 17.Мартин Костадинов, 21.Георги Илиев, 66.Орлин Старокин, 6.Александър Цветков, 18.Атанас Зехиров (89 - Минков), 9.Цветелин Чунчуков (56 -Кузма), 14.Георги Божилов (63 - Огнянов)
Резерви: 33.Емил Михайлов, 5.Стефан Станчев, 22.Мариян Огнянов, 29.Марек Кузма, 97.Николай Минков, 11.Амаду Сукуна, 8.Емил Янчев
Треньор: Емануил Луканов

Етър: 29.Христо Иванов, 14.Веселин Минев, 4.Иван Скерлев, 25.Александър Александров, 88.Йордан Апостолов, 8.Румен Руменов, 5.Георги Сърмов, 15.Иван Вълчанов (69 - Почански), 20.Яни Пехливанов, 73.Иван Стоянов (88 - Кямил), 89.Самб Бадара (79 - Петков)
Резерви: 33.Цветомир Цанков, 16Пламен Гълъбов, 17.Чавдар Ивайлов, 23.Ерик Почански, 6.Джихат Кямил, 9.Иван Петков, 20.Тодор Колев
Треньор: Станислав Генчев