Черно море с втора победа в Елитната до 15 години

23.09.2017 / 16:38 0

Втора победа в Елитната група до 15 години записаха талантите на Черно море. Водените от Иван Николов “моряци” не срещнаха трудности при домакинството си на Дунав Русе и спечелиха срещата от третия кръг на шампионата с 2:0.

Еркан Реджебов откри резултата на стадион “Корабостроител” в 20-ата минута, а Берк Джевдет покачи на 2:0 десет по-късно. През втората част варненци изпуснаха няколко чисти ситуации пред вратата на гостите, които от своя страна се отчетоха с греда.

В следващия кръг Черно море гостува на Лудогорец. Мачът е на 30 септември (събота) от 14 часа в Разград.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Теодор Йорданов, Кирил Георгиев, Наско Красимиров, Джошкун Чауш, Денислав Славов, Благовест Димитров, Тони Иванов, Берк Джевдет, Петър Иванов, Еркан Реджебов (Йордан Дженев, Пресиян Михайлов, Стилиян Чалъков, Иван Стоянов, Александър Кирилов, Денислав Байчев, Светлин Желев).