Черно море се готви в пълен състав за гостуването в Благоевград

31.07.2017 / 11:08 3

Черно море започна подготовка за мача с Пирин. "Моряците" гостуват в Благоевград този петък от 21 часа в среща от 4-ия кръг на Първа професионална лига. В състава на варненци няма контузени футболисти и треньорът Георги Иванов ще може да разчита на най-доброто за двубоя с "орлетата".

Първото занимание на Черно море за седмицата се проведе на стадион "Младост" във Варна. Наравно с отбора вече тренира Витиня, който пропусна първите три мача от сезона заради травма в ахилеса. Португалецът се контузи по време на контролата със Септември от предсезонната подготовка и до миналата седмица се възстановяваше. Левият краен бранител вече е готов и ще е на разположение на Георги Иванов за срещата в Благоевград. 

Утре "моряците" тренират следобед, а в сряда и четвъртък ще се готвят сутринта. След това отборът заминава за София, където ще преспи преди мача с Пирин.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама