Черно море спазари бразилски бек

20.06.2016 / 13:30 0

Пристигналият на "Тича" преди десетина дни бразилски футболист Пауло Енрике ще носи екипа на Черно море през новия сезон.

Левият бранител, който играе и като халф, премина медицински прегледи днес и в следващите дни ще подпише договор с "моряците". Футболистът пристигна във Варна на 10 юни и оттогава тренира индивидуално на "Тича".

23-годишният Енрике и е висок 180 см. Преминал е през отборите на Сантос, Палмейрас, Америка, Португеза, Портимонензе, Наутико и Тигрес. Роден е в Сао Пауло и е юноша на Сантос. За последно се е подвизавал в бразилския Тигрес.  

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама