Черно море стартира с класика в държавното първенство за ветерани

11.10.2017 / 21:16 3

Отборът на Черно море стартира с победа тазгодишното издание на първенството за ветерани. "Моряците" победиха като гости тима на Генерал Тошево с класическото 3:0.

Ерджан Шабан откри резултата в началото на първото полувреме, след като засече с воле центриране на Емил Бояджиев. До почивката варненци стигнаха до втори гол, дело на Бойко Каменов, а Влади Гочев удари греда.

През втората част гостите продължиха да диктуват темпото и в 65-ата минута Бойко Каменов оформи крайното 3:0 от дузпа, за нарушение срещу самия него.

Съставът на Черно море: Стоян Ставрев, Димитър Илиев, Марин Колев, Диан Атанасов, Тодор Каменов, Бойко Каменов, Милен Христов, Емил Бояджиев, Димитър Пантев, Влади Гочев, Ерджан Шабан.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните новини - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!