Черно море върти 1:1 с Ботев Пловдив у дома

20.05.2018 / 23:40 0

Отборът на Черно море завърши 1:1 с Ботев Пловдив в мач от 18-ия кръг на Елитната група до 19 години, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост във Варна. Румен Касабов откри резултата през първата част, а гостите стигнаха до равенството в 75-ата минута от дузпа. Само три минути по-късно домакините удариха греда чрез Румен Касабов, а до края на двубоя изпуснаха още куп голови положения.

В следващия кръг Черно море играе с Нефтохимик в Бургас. Срещата е на 26 май, събота, от 17,30 часа.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Виктор Попов, Йордан Радев, Георги Топалов, Мартин Дичев, Емил Янчев, Влад Михайлов (75-Джан Хасан), Лъчезар Йорданов, Румен Касабов, Кристиян Арсовски (65-Георги Вълов), Данаил Димов (65-Александър Георгиев).