Черно море застрашен да не играе на "Тича" - два са вариантите пред "моряците"
Има реална опасност Черно море да не играе мачовете си през следващия сезон във Варна, научи Sportal.bg.
Освен това Черно море чака помощ от държавата от един милион лева, като парите все още не са постъпили в касата на клуба.
Идеята на шефовете на варненци бе да сменят тревната настилка и да сложат осветление, но това не се знае кога ще се случи.
Ако от БФС не направят компромис за терените и осветлението, Черно море няма да може да играе на "Тича" през следващия сезон, или поне докато не покрие изискванията на БФС.
Варианти пред клуба са стадионите в Разград и Каварна. Има обаче и добра новина за феновете на Черно море. Изграждането на новия стадион, който е финансиран от босовете на клуба, върви по план. Ако не се случи нещо непредвидено, съоръжението трябва да е в завършен вид през 2018 година.
Не е изключено и други отбори да имат подобни проблеми. Дунав, Славия, Монтана и Ботев Пд са клубовете, които нямат осветление.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

