Черноморец (Балчик) би Шумен с 5:2

18.10.2020 / 15:39 0

Снимка: "Петел"

Черноморец (Балчик) победи с 5:2 Шумен 2007 в мач от 10-ия кръг на Трета лига - Североизточна група.

Гостите поведоха 1:0 поведоха в 8-ата мин. от фаул, изпълнен от Мартин Иванов. Генади Луго в 15-ата мин. изравни като беше най-съобразителен след изпълнение на корнер. До края на полувремето възпитаниците на Бойко Каменов стигнаха до пълен обрат с попадение на Николай Иванов, който довкара топката след грешка на вратаря на шуменци.

След почивката Мирослав Начев (57) с глава покачи на 3:1, а Данаил Димов (68) от дузпа направи 4:1. Юлиян Загоров намали на 4:2, а Данаил Димов сложи точка на спора - 5:2.

"Доволен съм от играта на момчетата. Тотално надиграхме съперниковите футболисти. Вкарахме пет гола, а можехме да вкараме още пет. Имахме греди и още положения, но не успяхме", каза за "Петел" наставникът на балчиклии Бойко Каменов.