Черноморец (Балчик) разгроми Интер в Трета лига

05.05.2021 / 22:10 0

Снимка: Булфото, архив

Черноморец (Балчик) разгроми с 6:1 Интер (Добрич) в двубой от 26-ия кръг на Трета лига - Североизточна група.

Гостите успяха да поведат с ранен гол, след като отскочила от неравност на терена топка излъга вратаря на балчиклии и влезе в мрежата му. Още до 15-ата мин. обаче възпитаниците на Бойко Каменов успяха да обърнат с два гола на Кристиян Пешков. До почивката резултатът стана 3:1, а през втората част Черноморец вкара нови три безответни попадения. Пешков блесна с хеттрик, Тодор Маринчев отбеляза два гола, единият от които от дузпа, а Мирослав Начев добави един.

Бойко Каменов заяви за "Петел", че е изключително доволен от представянето на своя тим.

В следващия кръг балчиклии гостуват на Спортист (Генерал Тошево), а след това приемат лидера Спартак (Варна).

Съставът на Черноморец: Павлин Евтимов, Иван Иванов, Кристиян Калудов, Мирослав Начев, Тодор Маринчев, Румен Николов, Ивайло Минчев, Данаил Димов, Кристиан Пешков, Ивайло Русев, Николай Пантев (Калин Дянков, Балю Балев, Мартин Костов, Кристиян Георгиев, Мартин Татаров, Антонио Донков)