Черноморец (Балчик) удари с 5:1 Локомотив в Русе

17.10.2021 / 00:59 0

Снимка: Булфото, архив

Черноморец (Балчик) разгроми с 5:1 в Русе местния Локомотив в мач от деветия кръг на Трета лига - Североизточна група, пише "Спортал".

Не бяха изминали и 10 минути от началото на срещата, а Юлиян Загоров вече два пъти беше изпратил топката в мрежата на „железничарите“. В 3-ата минута се разписа с глава, а в 9-ата с шут от границата на наказателното поле. Четвърт час преди почивката Ангел Ангелов навърза цялата отбрана на съперника и направи резултата класически. Десетина минути след началото на втората част Мартин Костов също вкара, възползвайки се от пас на Загоров. В 67-ата минута Джорджио Димитров открадна топката от защитник и надигра вратаря за 5:0. Накрая Алекс Стойчев реализира почетното попадение за Локомотив.