Четири трупа след семеен скандал в Италия

25.09.2024 / 16:24 0

Снимка: Пиксабей

"Четирима души загинаха след семеен скандал в Италия", това написа британският вестник "Дейли мейл".
"Четиридесет и пет годишен жител на град Нуору, Сардиния, след пореден скандал със съпругата си, с която е бил в процедура на развод, откри огън с пистолет. Вследствие на действията му загинаха 43-годишната жена и тяхна дъщеря (на 25 години). Малко по-късно мъжът простреля други две свои деца (на 9 и 14 години), като по-малкото от тях загина", добави медията от Обединеното кралство, информира novini.bg

"След това мъжът отиде в съседна къща и простреля майка си (84 години) и комшия, чиято възраст не се съобщава. Състоянието на жената е критично, а за това на съседа няма данни", посочи още изданието.

"Кървавата драма свърши със самоубийството на 45-годишния мъж", допълни вестникът.

"Заради трагедията властите в Нуору обявиха тридневен траур в града", написа още "Дейли мейл".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама