Читател: Пред блокове 82 и 83 в кв. „Трошево” във Варна няма улично осветление от дни! Вечер след 20 часа е страшно (Снимки)

07.09.2017 / 22:11 2

Читател ни писа на електронната поща, за да изрази възмущение, че в пространството около блокове №82 и №83 в кв. „Трошево” - срещу Мол Варна, няма улично осветление от дни.

„Повече от 45 години живея тук и не помня да сме имали такъв проблем. Още повече, че това е възлово място в града. Стане ли 19,50 часа, около двата блока и детската площадка до тях се спуска мрак. Става страшно. Познати ми казаха, че след като пресекат светофара на кръстовището пред мола и тръгнат към блоковете ни, все едно влизат в тунел и светлина не се вижда. Добре че докато вървим, мине някой автомобил и освети с фаровете си”, пише читателят ни и изпраща снимки.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама