Читател: Рано тази сутрин тупаха килими във Варна! Тези хора не знаят ли новите начини за почистване

02.08.2017 / 08:30 16

Читател ни писа на електронната поща, за да изрази възмущението си, че рано тази сутрин в детска градина до неговия блок са тупали килими. Варненецът не е съгласен, че тнова трябва да се прави толкова рано, а отделно напомня, че в наши дни има много нови начини за почистване на подовите постелки.

Публикуваме неговото мнение:

„Днес, 2 август, от 5,00 до 6,00 часа сутринта се тупаха килимите на двора в детска градина в кв. „Младост” във Варна. Няма ли кой да обясни на тези хора, че 80-те години отдавна са отминали и има много по-интелигентни и хигиенични начини за почистване на подовите постелки на децата ни. Да не говорим за шума, който се вдигаше. Къде е община Варна? Как изобщо се почиства в детските градини? А дали се почиства? Имат ли графици или всичко е на доброволни начала - ако искаш......тупаш килимите, ако ли не.....лекарите са насреща с диагноза АЛЕРГИЯ. За съжаление, това е България”!

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
Рейтинг: 43800 | Одобрение: -1925
Имам тежко венерическо заболяване, тупали не тупали, не можел да спи.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама