Д-р Бацелова: Логично е зелен сертификат да се изисква и от депутатите

08.12.2021 / 09:22 0

кадър Нова нюз

Логично е зелен сертификат да се изисква и от депутатите, коментира д-р Христиана Бацелова.

"Опасността от нова вълна съществува, дори и да не от Омикрон. Евентуално тя ще бъде през февруари. Новият вариант започва да се диагностицира в Европа и страните около нас, ще видим как ще се държи той, но това предстои", коментира пред Нова нюз епидемиологът.

Според нея драстично изоставаме с ваксинацията, затова всеки личен пример може да насърчи хората да се ваксинират.

"Цялото общество, политиците, медиите, известните лица, трябва да помогнат да се ускори ваксинационния процес.

Медикът подчерта, че правилата трябва да са за всички и поединично няма да се справим с пандемията.

"Зеления сертификат осигурява една по-безопасна среда, логично е да се изисква и от народните представители, но не е нужно постоянно да се показва. Би трябвало да се изисква, тъй като се събират много хора на едно място, което представлява опасност", каза още д-р Христиана Бацелова

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама