Даниел Митов: Циници, които обсъждат различни варианти за злоупотреба с власт.

27.05.2023 / 17:38 4

Снимка: Булфото

"Това, което чух аз е циници, които обсъждат различни варианти за злоупотреба с власт". Това заяви за изтеклия запис зам.-председателят на ГЕРБ Даниел Митов.

Той говори преди заседанието на Изпълнителната комисия на партията във връзка с изтеклия запис от Националния съвет на "Продължаваме промяната".

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари
3
0
kris (преди 3 години)
Рейтинг: 638678 | Одобрение: 126178
В рода на Митов всички се славели с големи цици и малко мозък.....Жените били щастливи, а мъжете не......!
Аз мога! Трудно е да съм съвършен, но ми се налага!
1
0
Радостин (преди 3 години)
Рейтинг: 205576 | Одобрение: 13581
Лъснаха ви политическите интриги и далаверки. ГЕРБ сте първенци, останалите се понаучиха от вас.
Всеки да си получи заслуженото !
2
1
MrBean (преди 3 години)
Рейтинг: 232912 | Одобрение: -2103
Циници ,а ти с цици!
5
3
Off Road (преди 3 години)
Рейтинг: 60078 | Одобрение: 14188
ПП /Пълен Потрес/ изпраха не Борисов, а целия Герб, това направиха. Помните ли преди Доган, който обясняваше механизма на парламентарната демокрация у нас? Обръчите от фирми? Още тогава казах - тоя човек, просто казва нещата директно - така работи и Костов и Станишев, всички. А Всичките се направиха на ощипани госпожици и го оплюха Доган, макар да действаха по същите схеми много отдавна. Ся е същото, само че тия лъснаха от собствената си тъпотия.

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама