Дарин Великов: Ако не бяха юношите, нямаше да играем в лигата

15.10.2017 / 11:04 1

Дарин Великов изказа благодарността си към юношите на Черно море Тича, които на практика спасяват отбора в трудната ситуация, в която варненци се намират. Те загубиха със 73:120 от Рилски спортист във втория кръг на Национална Басктетболна лига, разчитайки изцяло на собствени кадри заради забраната за картотеки, наложена на клуба от ФИБА Европа.

"Липсваха 9 човека от основните ни играчи, само двама бяха от тези, с които се готвихме 45 дни. В момента отбор от юноши на Черно море се състезават в НБЛ. Ако нямахме тези момчета в отбора, ние нямаше да участваме в лигата. Те в момента спасяват клуба. Не мога да изисквам нищо повече от тях. Какво се изисква от нас като треньори и състезатели, го даваме, останалите неща с много юридически. Надяваме се на положително развитие на събитията около отбора", каза Великов по адрес на неприятните обстоятелства, пише Sportal.bg.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 


Коментари

Последни новини

 
Всички права запазени © 2011 - 2026 Petel.bg Изработка и техническа поддръжка Дот Медиа
затвори X
реклама